ŞİRKET KURULUMU

  • Şirket kuracak olan şahısların Karadağ'a geldikleri ilk 24 saat içerisinde posta ofislerinde ülkeye giriş kaydının yaptırılması zorunludur. Aksi takdirde ülkeden tekrar çıkış ve giriş yapılması yada girdiğiniz havalimanı'na giderek ceza ödemeniz gerekir. 
  • Şirket kurulumlarında Karadağ'da ev adres bildirimi ve işyeri adresi bildirimi zorunludur. 
  • Şirket kurmak için pasaportunuzun  fotokopisi ve apostilli sabıka kaydı yeterlidir. Burada dikkat edilecek husus sabıka kaydının e-devletten Türkçe olmasıdır. Türkçe'den Sırpça'ya çeviri resmi makamların onayladığı yeminli tercümanımız tarafından yapılacaktır. 

  • Toplam şirket kurma prosedürü 5 iş günün de tamamlanmaktadır.

  • Tüm bu işlemleri şirketimiz sizin adınıza yapmaktadır. 

 

Şimdi atacağınız basit bir adım, kendiniz ve ailenizin geleceği için vereceğiniz en önemli karar olabilir

Şu anda yürürlükte olan Karadağ oturum izni süreci, mevcut AB ülkeleriyle kıyaslanamayacak, tarihsel bir fırsat içermektedir. Altın Vize programlarıyla, üye ülkelerde oturum izni almak için (masraflar hariç) en az €300,000'luk bir yatırım bütçesi gerekmektedir. ANGD GROUP rehberliğinde Karadağ'da kendiniz ve aileniz için oturum izni alabilirsiniz.

Dördüncü yıldan sonra sürekli oturum izni

Alacağınız sürekli oturum izni ile bir Karadağ vatandaşından (Avrupa Birliği Vatandaşından) tek farkınız seçme ve seçilme hakkına sahip olmamanızdır. Dilerseniz onuncu yıl sonunda vatandaşlığa başvurabilirsiniz. Aralarındaki tek fark seçme ve seçilme hakkıdır.

Karadağ'ın AB üyeliği bizler için ne anlama geliyor?

Karadağ, AB üyesi olduktan sonra, Türk vatandaşlarına AB'nin ve Schengen ülkelerinin uyguladığı vize rejimini benimseyecektir. Bunun doğal sonucu, genel vize uygulamasının yanı sıra, Karadağ'da oturum izni almış olan Türk vatandaşlarının, 26 Avrupa ülkesinden oluşan Schengen Bölgesi içinde serbest seyahat etme olanağı kazanmasıdır.

Image

Bright Method To Get Best Site To Buy College Essay https://repdigger.com/reviews/domywriting-com Great Way Of Getting Can I Buy A Term Paper Online