HAKKIMIZDA

Image

BİZ KİMİZ?

Vizyon
ANG DANIŞMANLIK, kurulduğu gün itibarıyla arttırarak sürdürdüğü stratejik iş ortaklıkları sayesinde ulusal/uluslararası pazarda yenilik, strateji, bilgi ve adaya ulaşmakta hep önde yer almaktadır. Sektörde olduğumuz 15 yıldan bu yana işbirliği yaptığımız firmalarımızın ve yeni başlayan girişimcilerimizin güçlü bir marka oluşturmaları ve işlerini büyütmeleri konusunda danışmanlıklar vermekteyiz.

Amacımız
ANG Yönetim danışmanlığının amacı müşterilerinin yönetim fonksiyonlarının yerine getirilmesinde, uzman kadro ve bilgi birikimi ile danışmanlık hizmetleri sunmaktır. Bunun sonucunda bilgiyi katma değere dönüştürürken, müşterilerinin rekabet güçlerini, dış ticaret hacimlerini ve marka değerlerini yükseltmektir.

Danışmanlık
Bağımsız, bilgili ve deneyimli kişi ve kişiler tarafından özel, kamu ve diğer işletmelerde iş stratejisi, organizasyonel yapı, iş yapma yöntemleri alanlarındaki sorunların belirlenmesi, araştırılması ve uygun önerilerin yapılarak bu önerilerin uygulanmasında destek olmayı kapsayan hizmettir. ANG DANIŞMANLIK, sektörünün lideri olarak, danışalarına dürüstlük ve insan haklarına saygılı davranma sözü verir. ANG’nin Çalışma Prensipleri ana değerlerimizi destekleyen ve gücünü bu değerlerden alan ki bunlar bilmek, hizmet etmek ve güvenmektir ve hep mükemmeli arayan prensiplerdir. Çalışma Prensiplerimiz bizi doğru olanı yapmaya, pozitif noktalar üzerinde odaklanmaya, çalışma hayatının ve sektörümüzün gerekliliklerinin ve kişisel davranışların birbirini tamamlar nitelikte olduğunu unutmamaya sevk eder.


ANGD GROUP

  • Yeşilbahçe Mh. Savaş Cd. Eceoğlu Apt No 33/3, 07040 Muratpaşa / ANTALYA
  • +90.532 443 3003
    +90.242 316 6611
  • info@angdgroup.com
  • www.angdgroup.com